Магучіх підкорила двометрову висоту / фото springermeeting-cottbus.de

У Стокгольмі відбувся другий етап "Діамантової ліги", на якому найкращими стали українські стрибунки у висоту - Ярослава Магучіх і Юлія Левченко, А також стрибунка у довжину Марина Бех-Романчук.

Магучіх завоювала золото турніру, підкоривши з третьої спроби висоту 2 метри. 18-річна спортсменка виграла вже другий поспіль етап.

Друге місце дісталося Левченко, яка стрибнула на 1,98 метра і на п'ять сантиметрів випередила австралійку Ніколу Макдермот.

Бех-Романчук виграла золото у стрибках у довжину з результатом 6,85 метра. Вона обійшла колумбійку Катерину Ібаргуен (6,61 метра).

"Діамантова ліга": Що відомо про новий сезон

• "Діамантова ліга" є найпрестижнішим комерційним турніром в легкій атлетиці. Сезон планують завершити в жовтні в Китаї. Всього він складатиметься з 11 етапів.
  • Всі етапи "Діамантової ліги" в цьому сезоні будуть окремими змаганнями, за підсумками яких спортсменам не будуть присуджуватися очки. Таким чином, в цьому сезоні не буде переможців загального заліку, а також не відбудеться фінал в Цюріху.
  • На першому етапі сезону в Монако Магучіх і Левченко також зайняли перші два місця.