На Тернопільщині дві школи отримали нові комп’ютери

11:43, 02 лютого 2017
Тернопіль
123 0

На Тернопільщині Нагірянська ЗОШ І-ІІ ступенів та Ягільницька ЗОШ І-ІІІ ступенів отримали нові комп’ютери.

УНИАН

Як повідомили УНІАН в прес-службі облдержадміністрації, вручив керівникам шкіл по 10 комп`ютерів. голова ТОДА Степан Барна під час робочої поїздки у Чортківський район.

Читайте такожУ Тернополі повідомили про підозру патрульному, який побив людину

«Наша стратегія – створення належних умов для навчання учнів. Саме тому особлива увага області до галузі освіти. У 2016 році Тернопільська область отримала 747 комп’ютерів, і ми не плануємо зупинятися на досягнутому. Це і підтримка опорних шкіл, і забезпечення їх класами фізики і хімії, і придбання шкільних автобусів та багато іншого. Ми сьогодні робимо ті кроки, які допомагають людям відчути реальні зміни і будемо продовжувати роботу у цьому напрямку і надалі», – зазначив Барна.

Комп’ютери надійшли у рамках співпраці урядів України та Китайської Народної Республіки. Також Міністерством освіти і науки України було закуплено та встановлено на комп’ютерах ліцензійне програмне забезпечення – операційна система, пакет офісних програмних засобів Microsoft Office Professional та антивірусне програмне забезпечення.

Директор Ягільницької ЗОШ Андрій Зайло повідомив, що минулого року у закладі утеплили фасад, замінили всі дерев`яні вікна і двері на металопластикові. 1,275 млн грн на проведення даних робіт було отримано з Державного фонду регіонального розвитку, 224 тис. грн – з місцевого бюджету.

У школі Нагірянки капітальні ремонти не проводилися давно. Заклад потребує заміни вікон на металопластикові. Барна пообіцяв, що влада області підтримає ініціативи, які мають на меті покращення умов для навчання дітей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter