Ілюстрація / REUTERS

В Міністерстві закордонних справ України повідомили умови угоди про безвізові поїздки українців до Північної Македонії.

Як повідомляє Департамент консульської служби МЗС України у соціальній мережі Facebook, 12 липня 2019 року в Скоп’є підписано угоду між Кабінетом Міністрів України та урядом Республіки Північна Македонія про умови взаємних поїздок громадян.

Читайте такожСморід, черв'яки і щури: популярний морський курорт в Україні потонув у смітті (відео)

Зокрема, угодою передбачено запровадження безвізового режиму взаємних поїздок громадян для короткострокового (до 90 днів протягом 180 днів) перебування за дійсними біометричними проїзними документами.

"Положеннями Угоди також скасовується необхідність оформлення довгострокових віз для працевлаштування, навчання, возз’єднання сім’ї та/або імміграції, а також запроваджується безкоштовне оформлення інших категорій довгострокових віз", - йдеться у повідомленні.

При цьому, про дату початку застосування положень Угоди буде повідомлено додатково.

Водночас, до 15 березня 2020 року громадяни України та Республіки Північна Македонія можуть подорожувати до іншої з держав без віз на підставі взаємних односторонніх рішень двох держав.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.