В Україні поступово знімають карантинні обмеження / фото УНІАН

Україна має намір зняти заборону на в’їзд іноземців, запроваджену через протидію поширенню коронавірусній інфекції COVID-19.

Читайте такожУкраїнський посол дав прогноз, коли українці зможуть знову літати в Австрію

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба сказав на спільній прес-конференції з міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сійярто в Будапешті.

Відео дня

"Дійсно, уряд України наразі поступово знімає обмеження, запровадженні у зв'язку з пандемією коронавірусу, і ми відновлюємо роботу прикордонних пунктів пропуску. Друге питання, яке має бути вирішене, - це зміна правил щодо в'їзду на територію України іноземців. Ви, напевно, добре знаєте, що це питання у низці європейських країн вирішується складно, але ми тут налаштовані лібералізувати цей порядок, і, відповідно, два елементи - відновлення роботи пунктів пропуску і можливість іноземців в'їжджати з дотриманням певних правил - дозволять нам зняти це питання і відновити вільний рух", - заявив Кулеба.

Водночас, за інформацією "Європейської правди", в уряді розглядають можливість дозволити в'їзд іноземців за умови 14-денного карантину, знявши нинішню вимогу про наявність посвідки на проживання.

"Україна раніше прийняла рішення, що тільки громадяни України можуть в'їхати в країну. Це рішення ще діє..., але ми домовилися про те, що в наступні тижні ці обмеження будуть зніматися. Коли це станеться - залежить від України", - заявив Кулеба, припустивши, що обмеження будуть знімати поступово.

Як повідомляв УНІАН.Раніше Державне підприємство з обслуговування повітряного руху України ("Украерорух") опублікувало плани зарубіжних країн щодо відновлення регулярного авіасполучення.