Ватажок стада слонів вирішив заступитися за молодняк / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

У Національному парку Піланесберг у Південній Африці туриста з Іспанії на смерть затоптало стадо слонів після того, як він вийшов з автомобіля, щоб сфотографувати тварин.

За даними місцевої поліції, 43-річний мандрівник вирушив на сафарі разом із трьома іншими людьми минулої неділі. Під час поїздки вони помітили стадо слонів, зокрема і кілька слоненят, пише The Independent.

Представник місцевого управління з туризму Пітер Нел повідомив репортерам, що ватажок стада "схвилювався", оскільки з ними були маленькі слоненята, а тому напав на туриста. Інші слони в стаді також приєдналися до атаки.

Відео дня

За повідомленням південноафриканського видання The Citizen, туриста спершу доправили до лікарні, де він пізніше помер від отриманих травм.

"Відвідувачі парку повинні розуміти, що це дикі тварини. Ви не можете просто вийти з машини і підійти до тварини. Селфі або можливість сфотографуватися з твариною, яка може побачити у вас загрозу або загарбника їхньої території, можуть мати жахливі наслідки", – прокоментувало інцидент неназване джерело.

Своєю чергою генеральний директор Північно-Західної ради з парків і туризму Південної Африки Тамі Матшего розповів місцевому новинному виданню Netwerk24, що незважаючи на попередження з боку його попутників і пасажирів двох інших транспортних засобів, що були поруч, загиблий турист, на жаль, не дослухався до них.

"Туристам постійно нагадують про те, як важливо залишатися у своїх транспортних засобах під час відвідування парку, а також зберігати безпечну відстань між тваринами та їхніми транспортними засобами. Дайте тваринам можливість вільно пересуватися і виходьте з транспортних засобів тільки в безпечно відведених місцях", – додав він.

Як раніше повідомляв УНІАН, смерті внаслідок контактів із тваринами є однією з найпоширеніших причин загибелі туристів.

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.