Єгипет запроваджує обов'язкове тестування на коронавірус для туристів з 1 вересня / Фото УНІАН

У Посольстві України в Єгипті роз'яснили, який ПЛР-тест на короновірус буде дійсним під час подорожі до цієї популярної курортної країни.

Читайте такожВ Єгипті знову відкривають для туристів музеї та піраміди

Як нагадують на сторінці посольства у Facebook, з 1 вересня 2020 року всі без виключення громадяни віком від 6 років, включно із громадянами Єгипту, які перетинатимуть єгипетський державний кордон, зобов’язані мати при собі сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 48 годин до прибуття.

Відео дня

Сертифікат ПЛР-тесту, який дозволяє в'їзд до Єгипту, має відповідати таким вимогам:

  • Сертифікат має обов’язково містити точну дату та час здачі тесту мандрівником.
  • Сертифікат має бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованою у державі походження документу, та має містити печатку лабораторії.
  • Сертифікат не має містити жодних виправлень, підтирань чи правок.
  • Сертифікат має містити інформацію про проведений вид тесту.
  • У сертифікаті має бути обов’язково зазначено, що пасажиру було проведено тестування типу RT-PCR.

При цьому члени екіпажів морських та повітряних суден, які прибуватимуть до Єгипту, не звільняються від дотримання вказаних вимог. Проведення ПЛР-тестів (на борту судна чи після сходження на берег) для цієї категорії осіб має узгоджуватись агентською компанію з обслуговування суден із єгипетським МОЗ. Список членів екіпажу суден з вказанням їх прізвищ, імен та громадянства, має бути поданий агентською компанію до МОЗ Єгипту не пізніше, ніж за 48 годин до запланованого прибуття судна.

Громадяни, у яких буде відсутній необхідний сертифікат, не будуть допущені до перетину державного кордону Єгипту до відповідного розпорядження МОЗ та без обов’язкової здачі ПЛР-тесту у визначеній МОЗ Єгипту лабораторії.

Важливі новини про подорожі під час пандемії Covid-19