Журналіст з РФ пояснив мету застосування Росією новітнього озброєння на Донбасі

07:11, 27 липня 2016
3739 2

Застосовуючи на сході України зразки новітнього озброєння, Росія не тільки тестує їх, але і може переслідувати мету реклами, демонструючи тим самим його перед продажем.

REUTERS

Про це розповів російський військовий журналіст Аркадій Бабченко, передає "Апостроф".

Він погодився з думкою, що Донбас став місцем проведення Росією випробувань нових озброєнь.

"Взагалі будь-яка війна використовується для обкатки зброї. Росія може використовувати війну на Донбасі і щоб протестувати (зброю - ред.) в бойових умовах, і щоб підвищити ефективність бойових дій — тобто досягти двох цілей одразу. Але більшою мірою це застосовується, швидше, у Сирії, ніж на Донбасі", - зазначив журналіст.

Читайте такожРосійські окупанти обстрілюють українських військових новітніми зразками озброєння - Турчинов

Бабченко також не відкинув, що, крім тестів озброєння у військових умовах, Росія може переслідувати й іншу мету – не комерційну. Простіше кажучи, на думку журналіста, Донбас використовується як рекламний майданчик для сучасних зразків російської зброї. Адже, за словами Бабченка, якщо зброя пройшла обкатку в бойових умовах, це істотно впливає на її привабливість для покупців.

"Торгівля зброєю — досить цинічна штука. При цьому той фактор, що Росія начебто не бере участі у війні на Донбасі, не відіграє жодної ролі", — зазначив Бабченко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter