Аксьонов і Константинов нібито покинули Крим / фото УНІАН

Минулої ночі, під час перекриття руху по Кримському мосту, півострів покинула верхівка окупаційного режиму - "прем'єр" Сергій Аксьонов і "спікер" Володимир Константинов.

Про це повідомляє 24 канал із посиланням на власні джерела в розвідці.

За даними ЗМІ, поки українським спецслужбам не відомо, де знаходяться Аксьонов і Константинов. Поїхали вони нібито після дзвінка від московського куратора, який повідомив їм про небезпеку для життя. Після цього вони наспіх виїхали і вивезли з півострова своїх дружин, дітей і навіть коханок в охоронюваних машинах, передають журналісти.

Відео дня

"Підлеглі "прем'єра" всю ніч знищували документи. В даний час сім'ї "політиків" знаходяться в Ростові, де оселилися в одному з готелів. Активно заливають страх у місцевих ресторанах і відзначають власний порятунок. Про повернення в півострів поки мова не йде", - сказано в повідомленні.

Напередодні повідомлялося, що російські окупанти нібито закрили Кримський міст з вечора вівторка до ранку середи, мотивуючи це нібито загрозою "атаки" з боку України. В цей час півострів, за даними ЗМІ, покинули ватажки окупаційної адміністрації.