Війна в Україні може затягнутися до 2024 року / фото facebook.com/GeneralStaff.ua

Небезпека, що розв'язана Росією війна проти України затягнеться до 2024 року, існує.

Як зазначив військовий експерт Олег Жданов, у 24-му році очікуються вибори в Росії, США та Україні: "Затягування війни – одна з версій того, що всім буде вигідно перемогу підтягнути ближче до 24-го року. Саме до виборів".

За його словами, сьогодні ніхто, крім країн Західної Європи і Ватикану, не зацікавлений у збереженні Росії на геополітичній карті світу.

Відео дня

"Може бути, ми розгромимо Росію до такої міри, що НАТО зайде в Росію та візьме під контроль ядерний арсенал, передасть його МАГАТЕ та буде посилено його утилізувати й знищувати. І після його знищення Росія залишиться звичайною країною, як всі інші, і не буде вже впливати на геополітичні процеси", – спрогнозував експерт.

Війна в Україні: останні новини

За даними Генштабу ЗСУ, на сьогоднішній день російські війська продовжують основний наступ на двох напрямках: Бахмутському та Авдіївському.

За минулу добу українські захисники вразили сім районів зосередження особового складу та озброєння й військової техніки (ОВТ), склад паливно-мастильних матеріалів, а також п'ять інших важливих об'єктів противника.

Тим часом українців попередили про ймовірність ракетних ударів Росії.