Мирослав Волков висловився про можливу зміну мобілізаційних заходів в Україні / колаж з фото УНІАН та скріншоту

Після того, як в Україні ухвалять урядовий законопроект про мобілізацію (№10449), в нашій державі продовжать проводити мобілізаційні заходи у плановому режимі.

Очільник Кременчуцького районного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки Мирослав Волков під час інтерв'ю "Телеграфу" сказав, що "вживати таке поняття, як посилена мобілізація, - це трошки некоректно".

"Давайте спершу дочекаємося прийняття закону… Можу сказати, що заходи (щодо, - Ред.) мобілізації, які проводилися у плановому режимі залежно від потреби, і надалі будуть проводитися…", - сказав керівник районного ТЦК.

Відео дня

Мобілізація в Україні 2024 - що сьогодні варто знати

7 лютого нардепи у першому читанні ухвалили проект закону про мобілізаційні заходи. Згодом стало відомо, що до законопроекту запропонували внести понад 4 тисячі правок. Заступник голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Єгора Чернєва спрогнозував, що документ на голосування у другому читанні в парламент можуть винести наприкінці лютого.

В українській владі стверджували, що мобілізація має бути справедливою. Голова парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич говорив, що "справедлива мобілізація - це не про те, щоб усі обов’язково потрапили до окопів".

Вас також можуть зацікавити новини: