
На окупований Донбас з Російської Федерації прибуло 10 вантажівок з боєприпасами і мінами.
Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.
Як заявили розвідники, діяльність російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території Донецької і Луганської областей призводить до подальшого зростання загроз безпеці цивільного населення.
"11 серпня з Росії прибуло близько 10 вантажних автомобілів з боєприпасами і протитанковими та протипіхотними мінами. Протягом минулого тижня здійснювалось інтенсивне мінування прилеглої до лінії зіткнення території мінами ПОМ-2, ПМН-2, МОН, ОЗМ-72, які заборонені міжнародними Конвенціями ООН. Мінно-вибухові загородження встановлювались як засобами дистанційного мінування, так і диверсійно-розвідувальними групами окупантів", - йдеться у повідомленні.
В розвідці наголошують, що інтенсивне мінування місцевості призводить до втрат серед особового складу підрозділів російських окупаційних військ.