Для РФ красива картинка параду 9 травня важливіша, ніж інсценування наших атак, - аналітик

Для Росії важливіша красива картинка параду на 9 травня, ніж інсценування начебто атак з боку України. Про це в ефірі "Київ 24" заявив Іван Ступак, військовий аналітик, колишній співробітник Служби безпеки України.

Він зауважив, що парад на 9 травня для Росії є неймовірно важливим. Зокрема, Ступак пригадав їхній парад у 2015 році, який був "апофеозом" цієї події.

"Саме це росіяни не хочуть, щоб їм зіпсували. Щоб воно все пройшло нормально, гладенько. Щоб лідери іноземних делегацій не були евакуйовані з трибуни. Щоб в прямій трансляції, коли дивиться вся Росія, не лунали вибухи і робота ППО Російської Федерації", - сказав Ступак.

Відео дня

Так, вважає він, Росія не намагатиметься навіть підкидати уламки українських безпілотників для інсценування начебто атаки з боку України. Адже для них головне, щоб парад пройшов красиво та без жодних зовнішніх факторів.

Путіна посилено охоронятимуть під час параду до 9 травня

Як повідомлялося, Росія впровадить додаткові заходи безпеки для свого президента Володимира Путіна на період заходів, присвячених до 9 травня.

За словами речника Кремля Дмитра Пєскова, напередодні урочистих подій "завжди вживаються додаткові заходи безпеки відповідними спецслужбами". Він також заявив, що це необхідний крок через можливу "терористичну загрозу" з боку України.

Вас також можуть зацікавити новини: