Після вчорашніх успішних ударів по військовому та нафтопереробному заводах у Татарстані очевидно, що Україна змогла створити засіб ураження, потужніший за дрон-камікадзе Shahed.

Про це у коментарі LIGA.net заявив військовий аналітик Defence Express Іван Киричевський. За його словами, росіяни наразі у стані невизначеності через нальоти безпілотників.

"У росіян немає дронів-камікадзе із фактичною дальністю польоту понад 1000 кілометрів. Усі "шахеди" під час атак на Україну запускаються з прикордонних районів або з тимчасово окупованого Криму", – пояснив експерт.

Відео дня

За його словаидумку Киричевського, не в інтересах України більш детально розбирати, чим саме було завдано удару по Татарстану, аби не допомагати окупантам вийти зі стану стратегічної невизначеності.

"Росіяни тільки оговталися після перших хвиль ударів по російських НПЗ. Почали думати над посиленням захисту. Навіть пішли на прямий косплей наших мобільних вогневих груп, сподіваючись збивати наші дрони-камікадзе, коли вони пролітатимуть лінію фронту. А тут їм ще раз вибили табуретку з-під ніг", – зазначив Киричевський.

Удари по Татарстану: що відомо

Як повідомляв УНІАН, в ніч на 2 березня Сили оборони завдали удари по двох об'єктах РФ у Татарстані. Однією з цілей став нафтопереробний завод у Нижньокамську, де після удару виникла пожежа. 

Другою ціллю Сил оборони став завод із виробництва "шахедів", який розташоване в місті Єлабуга. Наразі це один із найглибших ударів Сил оборони на території РФ за час повномашстабного вторгнення. 

Вас також можуть зацікавити новини: