Маляревич розповів про обстановку на Харківщині / фото Facebook

На Харківському напрямку ворог намагається утримати ту невеличку територію, яку йому вдалося захопити, посилюють свій контингент. Про це сказав заступник командира батальйону ударних БПАК "Ахіллес" 92-ї ОШБР Олесь Маляревич в ефірі КИЇВ24.

За його словами, в районі Стрілече зайшло інше угрупування ворога. "Я не знаю звідки вони приїхали, але там також морпіхи", - зазначив він.

Маляревич повідомив, що кількість особового складу ворогом підтримується стала.

Відео дня

"Вони посилюють свій контингент, бо розуміють, що можуть втратити те, що захопили. Для них це недопустимо, бо в них були інші плани. В їх планах було – мінімум Липці, а наразі вони намагаються втримати територію, яку вони захопили", - сказав він.

Військовий додав, що противник контролює невелику територію, яка зараз дуже насичена військами і дронами.

"Менше техніки, тому що там, де дрони, то там техніки не багато", - зазначає Маляревич.

Війна в Україні - ситуація у Харківській області

Як повідомляв УНІАН, згідно з розвідувальними даними, російські окупаційні війська прагнуть створити 20-кілометрову зону у Харківській області, щоб зробити неможливим наступ українських підрозділів на Бєлгородську та сусідні області. Однак це не означає, що ворог не піде далі.

Комбат 3-ї ОШБр Дмитро Кухарчук зазначав, якщо ворог не відчує спротиву, то дійде до Дніпра і далі.

На його думку, зараз немає загрози наступу російської армії безпосередньо на Харків, однак вона існує у найближчій перспективі.

Вас також можуть зацікавити новини: