Сили оборони України готові до будь-якого розвитку подій  / фото 93 ОМБр Холодний Яр

Українцям не варто панікувати через інформацію про те, що Росія збирає велике угруповання на Луганщині, заявив в ефірі телемарафону Назар Волошин - речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця". 

"Я скажу так, що керівництву і Збройних сил, і вищому політичному керівництву держави відома ця інформація, вживаються відповідні заходи, тобто про ворога все відомо. Сили оборони України готові до будь-якого розвитку подій, і наші захисники дадуть адекватну відсіч на тому напрямку", - пояснив Волошин. 

Росія збирає велике угруповання: що відомо 

Напередодні аналітики з DeepState повідомили, що Росія зібрала "ударний кулак", щоб повторити минулорічний наступ на Борову у Харківській області. Йдеться про угруповання в 10 тисяч особового складу та 450 одиниць військової техніки.

Відео дня

Російсько-українська війна: важливі новини 

Напередодні у 3 ОШБр повідомили, що їхня бригада терміново потребує резервів для відновлення особового складу на тлі нового можливого удару РФ.

У бригаді також пояснили, що росіяни нарощують резерви на цьому напрямку та посилюють атаки, аби досягти однієї зі своїх ключових цілей - вийти на адміністративні кордони Луганської області. 

Вас також можуть зацікавити новини: