Захід зробив Володимиру Путіну останню пропозицію щодо України, поділився колишній депутат / скріншот

Російський президент Володимир Путін отримав від Заходу останнє попередження щодо війни проти України, якщо глава РФ його прийме, то у нього є шанс ще якийсь час протриматися при владі.

Путіну запропонували, зокрема, відвести свої війська до лінії станом на 23 лютого, інакше Україні нададуть все, що їй потрібно для протистояння окупантам, розповів російський опозиціонер, колишній депутат Держдуми Росії екс-співробітник Федеральної служби безпеки Геннадій Гудков в ефірі "Фейгін Live".

Екс-депутат зазначив, що Захід звіріє.

"Ось зараз у Росії поширюються кулуарні чутки про те, що після "Рамштайна"... Путіну зроблено останню пропозицію, типу, хлопець, давай відводь війська на лінію 23 лютого, давай визнавай шкоду, давай визнай провину, давай визнавай репарації, решта території - будемо політично домовлятися... Або, якщо ти вже відмовляєшся від нашої останньої пропозиції, ми даємо Україні все те, що... ну, вибач, хлопець... все зробимо так, що тобі навіть ловити буде нічого", - сказав Гудков.

За його словами, зараз поки незрозуміло, який далі буде сценарій. "Якщо це буде удар по Банковій, по Раді..., по всьому іншому, звичайно, "отвєтка" прилетить. Але, я думаю, головна "отвєтка" прилетить не у вигляді дронів, начинених боєзарядом... А прилетить "отвєтка" в особі Заходу. Захід потихеньку звіріє, і я це бачу... вони теж не збираються вести війну з Путіним вічно, вони теж хочуть нормалізувати ситуацію в світі", - заявив опозиціонер.

Гудков підкреслив, що Заходу набридло відволікатися на путінську агресію.

"...і я вірю, в те, що якщо Путін зараз не відповість на їхній останній заклик, який, може бути, якийсь час допоможе йому зберегти владу..., якщо він цього не робить, ну, тоді, все. Може він зараз і прийняти цю умову, тому що у нього ситуація не дуже. Якщо він, звичайно, не повністю збожеволів, то він... має серйозно сприйняти цю пропозицію, тому що далі там піде мочилово на повну - і літаки...", - вважає колишній депутат.

Війна Путіна з Україною і допомога Києву - що потрібно знати сьогодні

Нагадаємо, 19 січня під час засідання контактної групи з питань оборони України (так званий "Рамштайн-8") не було затверджено рішення про надання нашій державі танків.

25 числа західні ЗМІ дізналися, що канцлер Німеччини Олаф Шольц погодився передати нашій країні бойові танки Leopard.

Крім того, речник командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат повідомив, що вже фактично відомо, який тип літаків наша країна отримає від міжнародних партнерів.

Вас також можуть зацікавити новини: