Росія шукає різні способи виправдання своєї агресії в Україні / скріншот

На порталі Міноборони Росії з'явилася інформація про те, що в Україні "націоналісти" нібито щось замишляють за допомогою об'єктів своєї ж інфраструктури.

Як вже не раз було доведено, саме таким чином Росія наперед виправдовує свої військові атаки.

Так, на порталі рашисти перерахували об'єкти в містах України, де їм "ввижається" військова техніка на об'єктах цивільної інфраструктури.

Зокрема, за даними окупантів:

  • в Харкові на території міської клінічної лікарні № 8 нібито розміщені артилерійські установки і обладнаний склад боєприпасів;
  • у Слов'янську на території залізничної лікарні по вул. Малогородецька нібито розміщена важка військова техніка, а в будівлі "обладнаний" якийсь опорний пункт зі складом боєприпасів;
  • в Одесі у будівлі обласної клінічної лікарні по вул. Академіка Заболотного нібито обладнаний командний пункт ЗСУ, а на прилеглій території "розміщена" бронетехніка, артилерія і РСЗВ;
  • у Лисичанську на території дитячої лікарні нібито обладнаний опорний пункт "бойовиків націоналістичного батальйону". 

Дана інформація окупантів не відповідає дійсності. Але, швидше за все, саме ці об'єкти мирної інфраструктури в містах України можуть стати ціллю нових атак рашистів найближчим часом.

Раніше радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко дав поради громадянам України на 8-9 травня - саме в ці дні існує велика загроза атак військ РФ.

Раніше УНІАН вже повідомляв, до 9 травня РФ, за інформацією Міноборони, може вдатися до провокацій або посилення обстрілів.

Вас також можуть зацікавити новини: