
30 серпня Збройні сили України розгромили командний пункт армії окупантів у населеному пункті Воскрєсєнка Запорізької області. Підтверджено перші "жирні" втрати загарбників.
Як розповів офіцер ЗСУ, військовий блогер, який відстежує втрати окупантів на фронті, Анатолій Штефан "Штірліц", внаслідок удару по командному пункті загинуло щонайменше два підполковники армії РФ.
Некрологи про цих окупантів вищого офіцерського складу зʼявилися за кілька днів після розгрому командного пункту. "Штірліц" стверджує, що обидва підполковники були ліквідовані у Воскрєсєнці.
Підтверджено загибель:
- підполковника Дмитра Пашабекова;
- підполковника Руслана Шигабутдінова.
Всього, за даними ресурсів, що відстежують втрати РФ, ліквідовано 17 офіцерів та 1 рядового. Вони керували наступом РФ на одній з ділянок фронту.
Війна в Україні: останні новини
Попри заяви про готовність до миру, Росія перекинула на Донбас ще дві бригади морської піхоти. Аналітики вважають це ознакою того, що Москва хоче здійснити прорив на обраній вузькій ділянці фронту.
Натомість верховний представник Європейського союзу із закордонних справ Кая Каллас вважає, що війна в Україні може затягнутися щонайменше ще на два роки.