ЗСУ провели успішний наступ на Херсонщині / фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Збройні сили України звільнили селище Потьомкіне, що на Херсонщині, в речах мертвих російських десантників були цінні речі, які вони силоміць відібрали в українських громадян.

Як повідомляє оперативне командування "Південь" у Facebook, військовослужбовці 60 окремої піхотної бригади ЗСУ провели успішний наступ та звільнили селище Потьомкіне, що на Херсонщині і при цьому вони відбили кілька контратак російських окупантів, знищили загарбницькі БМП і танки, а також "вполювали" одного "Тигра".

"Під час зачистки населеного пункту наші військовослужбовці знайшли в речах мертвих російських десантників цінні речі, які вони силоміць відібрали в українських громадян. Це золоті та срібні кільця, ланцюжки та сережки, ювілейні монети та годинники. Мешканці Потьомкіного зізнавалися, що окупанти викрадали їхні цінні речі з нелюдською жорстокістю, особливо відзначалися буряти. Після звільнення селища від злочинців-рашистів, місцеве населення з полегшенням зітхнуло, а українські військові задоволені результатом. Золото і срібло передадуть на церкву до Київського патріархату",- сказано в повідомленні.

В повідомленні сказано, що випадки мародерства - це звичайна поведінка російського солдата. Окупанти вбивають та викрадають на полі бою і в захоплених населених пунктах речі, що знаходяться при вбитих чи поранених, власність мирного місцевого населення.

Нагадаємо, на Херсонщині українські гелікоптери завдали парний удар по скупченню окупантів та їхньої техніки.

Вас також можуть зацікавити новини: