В Україні розпочалися військові навчання "Об’єднані зусилля 2020" / фото АрміяInform

Корабельна тактична група Військово-морських сил Збройних сил України приступила до практичного виконання завдань у Чорному морі в рамках командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля 2020».

Про це повідомляє прес-служба командування ВМС ЗСУ у Facebook.

Читайте такожУ Миколаївській області почався перший етап навчань "Об'єднані зусилля-2020" (фоторепортаж)

У місці постійного базування екіпажі кораблів поповнили необхідні запаси та відпрацювали завдання з підготовки до бою та походу. Вирушаючи в район виконання завдань, тактична група пройшла суднохідним каналом Бузько-Дніпровського лиману, після чого виконала елементи спільного маневрування в Чорному морі.

Тренування продовжились й під час якірної стоянки на незахищеному рейді. Уже в темну пору доби військові моряки за допомогою корабельного обладнання здійснили спуск на воду та підйом швидкісних моторних човнів, а також зближення та швартування кораблів групи один до одного.

Загалом морська компонента навчань передбачає виконання комплексу практичних завдань в акваторії Чорного моря. Зокрема, команди кораблів вітчизняного флоту відпрацюють перехід морем у строях та ордерах, артилерійські стрільби, тралення мінно-небезпечних водних ділянок, заходи підводної антидиверсійної боротьби, висадку морського десанту на необладнану ділянку узбережжя та інші.

"Об’єднані зусилля - 2020": що відомо

  • Стратегічні командно-штабні навчання "Об’єднані зусилля - 2020" проходять у відповідь на проведення Росією навчань "Кавказ-2020".
  • Навчання триватимуть 22-25 вересня під керівництвом головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака.
  • У навчаннях братимуть участь близько 12 тис. військовослужбовців і 700 одиниць техніки.
  • Навчання проводитимуться на єдиному оперативно-стратегічному фоні, який наближений до ймовірного характеру розвитку воєнно-політичної обстановки навколо України. Вперше до навчань будуть залучені військові підрозділи країн-членів НАТО - США і Великої Британії - для спільного виконання навчально-бойових завдань. За проведенням навчань спостерігатимуть до 200 іноземних інструкторів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram