Дональд Трамп / REUTERS

Президент США Дональд Трамп і держсекретар Майк Помпео на зустрічах із главою МЗС Росії Сергієм Лавровим і застерегли Кремль від будь-яких спроб втручання у майбутні президентські вибори в США, які відбудуться у 2020 році.

Про це повідомляє Російська служба BBC.

Читайте такожТрамп назвав "сміхотворними" звинувачення у справі про імпічмент

Зазначається, що президент і держсекретар США повторили звинувачення проти Росії у втручанні в вибори 2016 року. Помпео на прес-конференції розповів, що попередив Лаврова про неприйнятність втручання Росії в американські вибори і пригрозив заходами у відповідь, якщо Москва захоче його повторити.

Лавров, своєю чергою, ці звинувачення відкинув, назвавши їх безпідставними.

Сторони також обговорили заходи щодо контролю над озброєннями, в тому числі продовження договору СНО-III (про скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь) і ситуацію в Україні. 

Американський лідер, зокрема, закликав Росію до мирного врегулювання конфлікту з Україною, а Помпео після зустрічі розповів, що нагадав Лаврову, що Крим належить Україні.

Як повідомляв УНІАН, директор Федерального бюро розслідувань США Крістофер Рей раніше заявив, що у ФБР немає підстав вважати, що Україна втручалася в американські вибори 2016 року.