Турецький прем'єр заявив про можливість дострокових виборів

20:44, 13 серпня 2015
Світ
86 0

Правляча та опозиційна партії не змогли сформувати парламентську коаліцію, у з'язку з цим у країні можуть відбутися дострокові вибори.

Ахмет Давутоглу / REUTERS

Як повідомив прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу, коаліційні переговори між його ісламсько-консервативною "Партією справедливості і розвитку" та опозиційною лівонаціональною (кемалістською) "Республіканською народною партією" зазнали краху. Тому в країні можуть відбутися дострокові парламентські вибори, повідомляє українська редакція "Німецької хвилі".

Читайте такожЛідери кримських татар зустрінуться з президентом Туреччини

"Ми не досягли успіху в забезпеченні надійної бази для створення уряду", - зазначив Ахмет Давутоглу. За його словами, існує "велика можливість звернення до волі народу".

Останні вибори до турецького парламенту відбулися в червні. За їхніми результатами правляча "Партія справедливості і розвитку", яка перебувала при владі в Туреччині з 2002 року, вперше втратила більшість.

Нестабільна ситуація в турецькій внутрішній політиці негативно вплинула на національну валюту - ліру. Сьогодні ліра сягла нової рекордно низької позначки стосовно долара, втративши 1,85%. Таким чином 13 серпня один долар коштує 2,8214 турецьких лір.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter