Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Радник Путіна: Промисловість Росії почала працювати собі у збиток

Обсяг закредитованості російського промислового сектора становить близько половини всіх оборотних коштів підприємств, заявив на першому засіданні тимчасової комісії Ради Федерації з моніторингу економічного розвитку радник президента Росії Сергій Глазьєв.

Сергей Глазьев / hvylya.org
Сергій Глазьєв / hvylya.org

За інформацією економіста, частка прибутку, яку підприємства спрямовують на погашення відсотків, вже перевищує 100%. Таким чином, промисловий сектор Росії функціонує собі в збиток, вважає він.

"Про які тенденції економічного розвитку при цьому говорить [глава мінекономрозвитку] пан Улюкаєв, я не розумію. Ситуація йде в рознос", - заявив сенаторам радник президента, передає Російська служба ВВС.

У Путіна пропонують обмежити купівлю валюти та заморозити ціни

Він додав, що при рентабельності в машинобудуванні на рівні 2% важко очікувати інвестицій в сектор, оскільки гроші можна направити на біржові спекуляції, де рентабельність вище у багато разів.

"Чому сьогодні наші банки не дають кредити виробничим підприємствам? Тому що на валютному ринку 80% рентабельність. Валютні спекулянти витримають ключову ставку і в 20% і 30% річних", - уклав він.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку