Четвер,
19 жовтня 2017
Наші спільноти

Чудеса юриспруденції: У Росії до мирової угоди вперше включили обов'язок молитися за здоров'я

Арбітражний суд Нижегородської області у мировій угоді, укладеній у рамках одного з процесів, підтвердив умова, за яким відповідач зобов'язався молитися за здоров'я позивача в подяку за прощення понад половину суми боргу, яке було предметом спору.

УНИАН
У РФ в мирову угоду вперше включили обов'язок молитися / УНІАН

Це перше подібне рішення в новітній історії російської юриспруденції, повідомляє "Петербургский правовой портал".

Угода укладена між комерційною організацією і Нижегородською єпархією Російської Православної Церкви. Це перше подібне рішення в новітній історії російської юриспруденції,

З матеріалів справи випливає, що єпархія замовила у фірми розробку проектної документації для встановлення блочно-модульної котельні в одному зі своїх будівель. Компанія виконала свої договірні зобов'язання, однак відділення РПЦ оплатило роботу тільки наполовину.

Здійснено перший у світі халяльний авіарейс - ЗМІ

Організація звернулася до арбітражного суду з позовом про стягнення залишку суми, пізніше сторонам вдалося домовитися. За умовами мирової угоди, Нижегородська єпархія зобов'язалася виплатити позивачу 200 тис. рублів і «підносити молитви про здоров'я раба Божого Арсеньєва Івана Михайловича і раба Божого Лепустина Сергія Олександровича, їхніх сімей і благополуччя у всіх їхніх добрих справах і починаннях».

Натомість комерційна організація пообіцяла відмовитися від всіх матеріально-правових вимог до відповідача, які складають предмет позовної заяви. Тобто, за молитви про здоров'я засновників проектна компанія відмовилася від 258 тис. рублів (близько 85 тис. гривень) боргу і 65 тис. рублів (близько 21 тис. гривень) відсотків, пені і мита за звернення до суду сумарно.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку