Неділя,
22 жовтня 2017
Наші спільноти

Глави МВС країн Євросоюзу погодили механізм призупинення дії безвізового режиму

Глави міністерств внутрішніх справ країн - членів Євросоюзу узгодили механізм призупинення дії безвізового режиму в надзвичайному порядку.

Фото УНИАН
Механізм дозволить заблокувати безвізові подорожі / Фото УНІАН

Насамперед ця норма стосуватиметься громадян України, Туреччини, Грузії та Косово, які претендують на отримання безвізового режиму з ЄС найближчим часом.

Візова робоча група ЄС 14 червня продовжить обговорення безвізового режиму для України

Зокрема, схвалення механізму призупинення дії безвізового режиму в надзвичайному порядку дозволить ЄС оперативно припинити безвізовий в'їзд громадянам інших країн на територію Шенгенської зони у разі порушення ними ключових умов, повідомляє українська редакція "Німецької хвилі".

Механізм дозволить заблокувати безвізові подорожі, якщо велика кількість громадян країни, якій надано безвізовий режим, буде залишатися в ЄС нелегально або просити про надання притулку. В такому випадку терміном на півроку знову вводиться візовий режим. Якщо ж ситуація не зміниться, то Єврокомісія відновить візовий режим до ухвалення подальших рішень.

"Я задоволений, що ми погодили сьогодні цей механізм, який спрощує реагування у разі порушень", - заявив міністр з питань міграції Нідерландів Клаас Дійкхофф.

Для остаточного введення процедура повинна бути затверджена Європейським парламентом.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку