У Росії петиція про скасування скандального "пакету Ярової" набрала 100 тисяч голосів

03:00, 14 серпня 2016
608 0

Петиція за скасування антитерористичного "пакету Ярової" на сайті Російської громадської ініціативи (РОІ) набрала 100 тисяч голосів, необхідних проектів федерального рівня для скликання експертної ради при міністрі з питань Відкритого уряду.

REUTERS

Противники закону розмістили на сайті РОІ прохання про його скасування, передає РІА Новости.

Петиція "Скасувати закон Ярової" була розміщена на сайті РОІ 7 липня і всього за місяць набрала мінімально необхідну кількість голосів.

Читайте такожУ Росії пройшли мітинги проти скандального "антитерористичного" пакету (фото)

Як повідомляв УНІАН, 7 липня Президент Росії Володимир Путін підписав пакет законопроектів, які посилять відповідальність за "злочини терористичного та екстремістського характеру".

Антитерористичні поправки пропонують доповнити Кримінальний кодекс статтею "Неповідомлення про злочин", а також посилити відповідальність за заклики до терористичної діяльності й виправдання тероризму в інтернеті.

Однак найбільш резонансною ініціативою стало зобов'язання для операторів стільникового зв'язку зберігати дані клієнтів протягом півроку і надавати їх правоохоронним органам.

Також поправки збільшують терміни і штрафи за кількома статтями, знижують вік відповідальності за злочини з ним до 14 років і збільшується відповідальність за заклики до терористичної діяльності й виправдання тероризму в інтернеті.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter