Кампанія Трампа зробила з цієї події маркетинговий хід для його просування / фото ua.depositphotos.com

Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що його катували під час минулорічного перебування у в'язниці Фултона, де було зроблено його історичне фото під арештом. Про це повідомляє The Hill, посилаючись на електронний лист від кампанії Трампа для збору коштів на президентські вибори.

У листі йдеться про те, що поводження з експрезидентом у в'язниці округу Фултон у штаті Джорджія було невідповідним. Там написали, що він піддавався "тортурам", під час того як було зроблено фото.

"Я хочу, щоб ви пам'ятали, що вони зробили зі мною. Вони катували мене у в'язниці округу Фултон і забрали мою фотографію. І знаєте що? Я розмістив її на чашці, щоб увесь світ побачив!" - процитували Трампа в електронному листі його кампанії.

Відео дня

У виданні нагадали, що Трамп здався до в'язниці округу Фултон в серпні минулого року. Це було передбачено обвинувальним актом проти нього в Джорджії, де йому висунули 13 пунктів звинувачень, пов'язані з його спробами скасувати результати виборів у 2020 році. 

"Прибувши до в'язниці в президентському кортежі, Трамп був зареєстрований, зняв відбитки пальців і сфотографувався для фотокартки. Процес зайняв близько 20 хвилин і зробив Трампа першим президентом США в історії, колишнім чи теперішнім, якого сфотографували на пам'ять", - додали у матеріалі.

Крім того, у травні кампанія Трампа розіслала подібний електронний лист про кавові горнятка, в якому теж йшлося про тортури. 

Вибори в США - останні новини

Як писав УНІАН, Дональд Трамп та Джо Байден готуються до президентських дебатів, які відбудуться вже цього тижня. Вони будуть тривати півтори години та вперше пройдуть без аудиторії, щоб не відволікати політиків.

Крім того, кандидатам у президенти США видадуть ручку, блокнот і пляшку води, заздалегідь підготовлені нотатки та реквізити будуть заборонені. 

Також повідомлялось, що нещодавно Дональд Трамп назвав місто, в якому його мають офіційно висунути у президенти, "жахливим"

"Це може потенційно відштовхнути мешканців найбільшого міста штату Вісконсін, одного з небагатьох конкурентних штатів, які визначатимуть результат виборів", - підкреслили в Reuters.

Вас також можуть зацікавити новини: