'Путін потер свої маленькі ручки': Федоренко пояснив, як впливає на РФ зростання цін на нафту

Події на Близькому Сході вплинули на ціни нафту, що допомогло президенту РФ Володимиру Путіну у війні проти України. Про це в етері "24 Каналу" розповів Юрій Федоренко - командир 429-ї окремої бригади безпілотних систем "Ахіллес" Командування Сил безпілотних систем Збройних сил України.

"Путін потер свої маленькі ручки, що от, тепер буде за що воювати. Путін вирішив, що настав час, коли він зможе заробити чергові мільярди за рахунок нафти. Які потім будуть акумульовані в подолання кризи. І для фінансування ВПК, подальшої війни проти України. Саме тому українські БПЛА та крилаті ракети системно відпрацьовують можливості РФ до видобутку нафти, транспортування та продажу до інших країн", - сказав Федоренко.

Він відзначив, що до подій на Близькому Сході, в Росії почалися "суттєві" економічні проблеми. І хоч публічно вони цього не визнають - в регіонах вже відчували ці наслідки. 

Відео дня

"Їх неможливо буде відкрутити чи вирівняти за кілька місяців чи навіть пів року. Бо економіка - це завжди складно. Коли вона падає нижче лінії, підійняти її дуже складно. Це потребує надзусиль, часу і жорстких обмежень. Там деякі регіони почали фактично голодувати через відсутність робочих місць і можливості забезпечувати свої сімʼї. Це ще не видно на широкий загал, але факт", - додав Федоренко.

Удари України по нафтовій галузі РФ

Нагадаємо, в ніч на 31 березня Сили оборони всьоме поспіль атакували Ленінградську область Росії. Місцева влада офіційно визнала, що було завдано удару по порту Усть-Луга. Це вже третє ураження цього обʼєкту протягом березня. 

Крім того, раніше Сили оборони атакували і стратегічний завод "НОВАТЭК-Усть-Луга" у Ленінградській області. Тоді у Генштабі повідомляли, що було уражено резервуарний парк і стендери на території підприємства.

Вас також можуть зацікавити новини: