Валерії було всього 9 років / Колаж УНІАН / фото поліції Саксонії, Bild

55-річний сусід маленької українки, яку знайшли вбитою у німецькому місті Дьобельн, заявив журналістам, що має алібі на час її зникнення.

Як пише BILD, Геннадій родом з України. Він показав журналістам штампи у паспорті, які свідчать про те, що він перебував у Туреччині. Чоловік запевняє, що лікував зуби у Стамбулі - як доказ він надав чек та показав "нові зуби". Він вже дав свідчення німецькій поліції.

За словами чоловіка, з матір'ю Валерії він познайомився два роки тому, вони зустрічалися п'ять місяців. Він визнав, що розійшлися вони не мирно - з його боку лунали погрози, однак запевняє, що з дитиною мав хороші стосунки, а її загибель "ранить його серце".

Відео дня
фото Bild

Вбивство українки у Німеччині: що відомо

Як повідомляв УНІАН, 3 червня у місті Дебельн дорогою до школи зникла 9-річна дівчинка з України. Відомо, що її батько воює у лавах Збройних сил України, а дитина разом з матір'ю, сестрою та бабусею переїхала до Німеччини.

Пошуки тривали до 12 червня - того дня тіло дитини знайшли у лісі. За даними поліції, вона не стала жертвою сексуального злочину.

Як пише Bild, наразі є двоє підозрюваних - Геннадій, який погрожував матері дівчинки після розриву, а також уродженець Молдови Андрій, який живе у Празі, але міг бути у Дебельні того дня. Його не можуть знайти.

Вас також можуть зацікавити новини: