Бійцям АТО привезли криївки (фото)

16:53, 20 грудня 2014
Військо
4 0

В зону проведення Антитерористичної операції доставлено «криївки» для військ оперативного командування «Північ».

В зону АТО привезли контейнери-криївки/ Фото прес-служба міністерства оборони

Про це повідомляє на сайті Міністерства оборони України.

Зазначається, що морські контейнери для покращення умов проживання та відпочинку особового складу переобладнали майстри Здолбунівського механічного заводу та вагонно-ремонтного депо районного центру Рівненської області.

З ініціативи командувача військ оперативного командування «Північ» генерал-лейтенанта Ігоря Колесника конструкції вже встановлено в районах базування підрозділів Сил АТО.

Читайте такожУ Маріуполі на блокпостах почали монтаж утеплених контейнерів (фото)"Криївки" перекриті деревиною та земляним валом, що забезпечує надійний захист від ворожих куль та снарядів. У контейнерах-приміщеннях прокладена електропроводка та підключено джерела електроживлення. А для обігріву особового складу встановлені пічки-«буржуйки». Це дає змогу воїнам користуватися всіма перевагами в комфортних побутових умовах", - говориться в повідомленні.

Також зазначається, що на Рівненщині активно тривають роботи з переобладнання ще восьми контейнерів-приміщень для українських військовослужбовців в зоні АТО.

Криївки для бійців АТО / Фото прес-служба міністерства оборони

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter