Військовослужбовці подолали черговий етап бойових стрільб взводів

15:05, 27 травня 2013
Військо
0 0

Участь у стрільбах брали піхотинці та бойові машини. Вони виконували поставлені завдання у взаємодії, так, як би це було під час справжнього бою.

Перед підлеглими командира роти капітана Миколи Треніна стояло завдання на знищення добре підготовленого опорного пункту противника. Для цього піхотинці максимально близько підійшли до лінії оборони в десантних відділеннях бойових машин піхоти. І, розгорнувшись у бойовий стрій, використовуючи стрілецьку зброю та гранатомети, а також за підтримки бойових машин БМП-2 зламали оборону ворога. Потрібно зауважити, що під час проведення цих стрільб піхотинці після багаторічної перерви виконували вправу стрільб з підствольного гранатомету.

– Стрільби оцінювалися за двома критеріями – тактичні дії і за вогневе ураження, – розповів командир 1 механізованого батальйону підполковник Олег Зубовський. – За тактичні дії взвод отримав оцінку «відмінно», а за вогневе ураження «добре».

Загалом подібні стрільби є, так би мовити, своєрідним іспитом для військовослужбовців підрозділу. І саме полігон показує усі досягнення і недоліки, які були під час всього періоду навчання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter