Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

РекламаНа кого вигідніше всього піти навчатися в 2016 році?

  Затребуваний фахівець, успішний в своїй галузі, з  хорошою заробітною плату і блискучими перспективи, – це щаслива людина. Проте у кожного є свої таланти, свої здібності, які дозволять досягти успіху в певних сферах і не матимуть жодного впливу на розвиток в інших. Тому потрібно якомога раніше визначити, які здібності проявляє учень, які особливості його мислення, до яких професій у нього є схильність.

       Відвідувачі безкоштовного семінару, який організовують STAR Academy і CCSS 24 січня 2016 р., першими в Україні отримають можливість пройти тестування від кембриджських фахівців з побудови кар'єри. Також вони дізнаються, як отримати освіту у Великобританії, яка відкриє молодому спеціалісту найширші перспективи в будь-якій країні світу.

      Сучасні батьки, визначаючи майбутнє своєї дитини, орієнтуються на широкий спектр факторів. В першу чергу, звичайно, враховуються думки та схильності самої дитини. Значною мірою на рішення впливає і те, що можна назвати модою на професію, а в більш усвідомленому варіанті – вивчення перспектив ринку, аналіз затребуваності тих чи інших спеціальностей в майбутньому. Має значення і середовище, в якому знаходиться сім'я: у когось є можливість працевлаштувати молодого спеціаліста в компанію, де працюють знайомі, хтось віддає перевагу аналізувати досвід друзів.

      Багато батьків зараз сходяться на тому, що найкращий варіант – дати дитині освіту за кордоном. Диплом відомого закордонного вузу – це і гарантія гідного працевлаштування, і фактичне отримання знань і навичок, яких вітчизняні університети не дають, а також самостійний досвід пошуку роботи та проходження інтерв'ю.

Куди ж їдуть навчатися наші співвітчизники?

       За інформацією освітнього агентства STAR Academy, багато студентів їдуть на навчання в країни Євросоюзу, Канади, США. Сполучені Штати активно залучають талановитих студентів з усього світу, в Канаді працюють численні програми стажувань іноземних студентів, а найпрестижніша країна для отримання освіти в ЄС – Великобританія.

На вибір конкретної країни для навчання впливають чотири ключових чинники:

·      мова навчання;

·      вартість освіти;

·      профіль вузу;

·      перспективи майбутнього працевлаштування.

У більшості європейських країн у випускника буде рік на пошук роботи. У Великобританії – лише один місяць, однак дипломи університетів цієї країни дуже високо ціняться в усьому світі. Тому випускник зможе зайнятися пошуком місця роботи і в іншій країні. А студентам, які зуміють проявити себе під час навчання, робоче місце після отримання диплома фактично гарантовано, особливо якщо вони навчаються в одному з найпрестижніших університетів світу.

Детальніше дізнатися про це зможуть відвідувачі безкоштовного заходу, організованого STAR Academy і CCSS. На презентації 24 січня будуть обговорюватися питання отримання професії і роботи у Великобританії, а потім учасники зможуть пройти тест від аналітиків кар'єрного центру Кембриджа і скласти дорожню карту кар'єри.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку