Чоловік набив безглузде тату / фото ladbible.com

28-річний австралієць Джаррод Гроув зробив татуювання з безглуздою фотографією своєї дружини. Це здається найдивнішим тролінгом усіх часів.

Чоловік вибрав фото, на якому його дружина Теган корчить смішну гримасу перед друзями. Він каже, що це лише одна з багатьох речей, які він любить у своїй половинці, повідомляє  LadBible.

"Вона ненавидить своє обличчя, коли корчить його, але мені це подобається. І враховуючи той факт, що вона так ненавиділа цю фотографію, мені просто довелося зробити таке татуювання", — каже Джаррод.

Відео дня

За його словами, цей кадр розкриває чесну сторону її особистості. Чоловік зізнається, що її кумедне обличчя робить його щасливим. Тому він вирішив зробити тату з її обличчям на своєму стегні.

Хоч пара і любить тролити одне одного, Джаррод задумався, чи не зайшов він занадто далеко з цим татуюванням, адже кохана розплакалася, побачивши його.

Але потім вона багато сміялася, а потім знову плакала. Після чого взагалі почала гуглити, як видалити татуювання лазером.

"Я знав, що є два варіанти: або ми будемо сміятися разом, або я більше ніколи не побачу цю дівчину", — каже Гроув. Він додав: "Думаю, мені пощастило, адже у неї чудове почуття гумору".

Чоловік вважає, що все вийшло чудово, і радий, що обличчя його дружини назавжди прикрасить його ногу. Також у нього дехто запитує, що він зробить з тату, якщо розірве стосунки з дружиною. "Вона моя споріднена душа, і нічого не зміниться, поки ми сміємося", — запевняє Джаррод.

Американка зробила тату на очах і ледь не осліпла

Мешканка Техасу, 26-річна модель Сара Саббат зробила татуювання на очах і ледь не втратила зір. Дівчина тимчасово осліпла через те, що під час сеансу майстер використовував занадто багато чорнила й мало фізіологічного розчину.

Вас також можуть зацікавити новини: