Слід знайти серед туканів пелікана за менш як 10 секунд / колаж з фото pixabay.com та УНІАН

Дитячі загадки на логіку, а також завдання для осіб старшого віку, можуть бути корисними для тих, хто хоче "прокачати" здатність швидко збирати до купи свою увагу й виконувати необхідні дії, спрямовані на досягнення конкретного результату.

Створена така свіжа візуальні головоломка-загадка - слід серед десятків туканів розшукати пелікана. Це напрочуд непросте завдання, оскільки треба знати, яка відмінність між цими птахами. Крім того, впоратися із загадкою треба дуже швидко - необхідно витратити лише 7 секунд.

Людина, яка знає, яку характерну зовнішню рису має пелікан, матиме чимало шансів на те, щоб впоратися із завданням навіть раніше. Задля перемоги слід загострити увагу на зонах зображення, де може бути "захований" птах, і не витрачати секунди на розглядання туканів.

Відео дня
Треба розшукати пелікана серед туканів за 7 секунд / колаж УНІАН

Правильна відповідь ось яка - пелікан був майже в центрі оптичної загадки. Цього птаха легко відрізнити від тукана, якщо знати, що у нього інші форма та забарвлення дзьоба.

Пелікан був недалеко від центральної частини зображення / колаж УНІАН

Раніше була розміщена така захоплива оптична ілюзія

Серед великої кількості літер Б слід розшукати одну букву, яку за певною ознакою можна назвати дивною. На пошуки треба витратити тільки 6 секунд. Це завдання із підступом, - тому варто звертати увагу на найдрібніші деталі зображення. 

Вас також можуть зацікавити новини: