Вийшло у світ видання АМУ "Місцеве самоврядування в Україні. 2014 рік"

18:06, 20 квітня 2015
Децентралізація
79 0

Звіт "Місцеве самоврядування в Україні. 2014 рік" базується на результатах моніторингу стану місцевого самоврядування, який здійснюється в рамках проекту USAID «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування України» (ДІАЛОГ), який реалізується спільно з Асоціацією міст України (АМУ).

auc.org.ua

Бурхливі події початку 2014 року, перемога Революції Гідності створили сприятливі умови для повернення місцевого самоврядування України на європейський шлях розвитку. В короткі терміни Урядом було, нарешті, прийнято Концепцію реформи місцевого самоврядування, повідомляє АМУ "Спільними зусиллями". Новообраний Президент України засвідчив свою відданість реформам і вніс на розгляд парламенту проект конституційних змін реформаторського змісту. Парламентська більшість оновленої Верховної Ради уклала Коаліційну угоду з чіткими і твердими намірами щодо реформи місцевого самоврядування, а також ще до кінця звітного року встигла прийняти важливі з цього погляду зміни до Бюджетного та Податкового кодексів. Незважаючи на відставання від часового розкладу реформи прийняття необхідних конституційних змін та декількох базових законів, усе це створює сприятливі перспективи для місцевого самоврядування вже в наступному 2015 році.

У звіті відображено основні події, що відбувалися в місцевому самоврядуванні України протягом 2014 року, та їх експертну оцінку. Він адресується самим органам місцевого самоврядування, громадськості, органам державної влади, науковцям, журналістам – взагалі всім, хто цікавиться цими питаннями.

З цьогорічним та попередніми виданнями можна ознайомитися на сайті Проекту ДІАЛОГ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter