Коаліція ще не зовсім готова до зміни правил гри у держуправлінні - Центр політико-правових реформ

18:38, 06 травня 2015
Децентралізація
372 0

Верховна Рада України 23 квітня не з першої спроби і з мінімально необхідною кількістю голосів ухвалила у першому читанні законопроект №2490, який передбачає розмежування політичних та адміністративних посад.

Фото УНИАН

Як повідомляє сайт Центру політико-правових реформ з посиланням на Українську правду до розробки і лобіювання законопроекту долучалися голова та ЦППР Ігор Коліушко та експерт Центру Віктор Тимощук.

Згідно з повідомленням, за це рішення проголосували 226 народних депутатів. Але й після ранкової перерви депутатам знадобилось кілька сигнальних голосувань, щоб проголосувати закон".

«Таке складне голосування свідчить, що коаліція ще не зовсім готова до зміни правил гри у державному управлінні, зокрема, до відкритих конкурсів на заміщення усіх посад», - наголошують у центрі.

Як зазначається, законопроектом передбачається розмежування політичних та адміністративних посад, запровадження конкурсів на усі державні посади, в тому числі керівників, департизація чиновників, посилення відповідальності за виконання обов’язків, прозора модель оплати праці.

За даними центру, уряд вважає, що ця реформа дасть українцям нормальних чиновників і оновить кадровий склад держорганів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter