Експерти центру політичних досліджень провели фокус-групи у Львові та Харкові

11:10, 29 травня 2015
Децентралізація
308 0

В рамках програми "Демократичний транзит в Україні після Євромайдану: виклики і рішення", за сприяння фонду демократії, незалежним центром політичних досліджень було проведено фокус-групи у Львові та Херсоні.

Учасниками фокус-груп були громадські активісти

Метою даного дослідження є ідентифікація бачення актуальних проблем формування громадянської (політичної) ідентичності (сфера міжкультурного діалогу, питання мовної політики, ціннісних орієнтацій, міжрелігійних відносин), оцінка стану розвитку демократичних процесів та визначення розуміння шляхів врегулювання ситуації в Криму та на Донбасі та визначення прогностичних оцінок щодо ситуації в соціально-політичній сфері в Україні.

Учасниками фокус-груп були громадські активісти, представники волонтерських організацій, політичних угрупувань, місцевої влади і т.д.

Читайте такожКіровоградське відділення АМУ схвалило план формування територій громад області

Також, в рамках програми, планується проведення ще двох експертних фокус-груп, за результатами яких командою УНЦПД буде підготовлено аналітичний звіт "Що розділяє суспільство в Україні: діалог для єдності і реформ» та відеоролик за результатами обговорень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter