Принц Чарльз, Камілла / REUTERS

Продажі книги почнуться 26 січня, повідомляє BBC.

Автори говорять про неї як про базове керівництво для дорослих з питань кліматичних змін.

Ідея книги прийшла до принца після того, як він відвідав у 2015 році Конференцію з клімату, проведену в Парижі в рамках Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Там він звернув увагу на брак простої і доступної літератури з цієї складної теми.

Книга була написана в співавторстві з кліматологом Емілі Шакбург та фахівцем з охорони навколишнього середовища Тоні Джуніпером. Рукопис розглянула команда вчених з Королівського метеорологічного товариства і ще сім кліматологів. Тільки після цього було вирішено віддати її в друк.

На питання про те, як книга може бути отримана в академічному співтоваристві, доктор Філіп Вільямсон, асоційований науковий співробітник Університету школи наук про навколишнє середовище, сказав: "Є очевидна небезпека, що це не буде сприймати серйозно".

Як пише "Газета.Ru", Принц Чарльз акцентує увагу на темі зміни клімату не вперше. Так, раніше він називав людей, які не вірять у зміни, що відбуваються, безмозкими курчатами, а в 2013 році заявив: «Я не хочу, щоб мої онуки запитували мене: чому ти нічого не зробив?»