Трубу, що вивергає кров, виявили в Канаді (відео)

15:01, 29 листопада 2017
Порятунок видів
1282 0

Чоловік взяв зразки крові і направив їх на дослідження, яке показало, що в зразках містяться кишкові черв'яки, а також вірус, поширений у диких атлантичних лососів.

Завод з розбирання та упаковки морського лосося почав спускати через систему відводу стічних вод кров і жир риб, які відправляються прямо в морську протоку в канадській провінції Британська Колумбія.

Читайте такожВ Азовському морі назріває рибна катастрофа

При цьому саме там мешкає велика частина риб. Відео труби, що вивергає кров, зробив місцевий житель Тавиш Кемпбел. Про це повідомив Motherboard.

Чоловік взяв зразки крові і направив їх на дослідження, яке показало, що в зразках містяться кишкові черв'яки, а також вірус, поширений у диких атлантичних лососів. Він нешкідливий для людини, але може вбити до 20% зараженої риби.

На запит журналістів, чи знає керівництво заводу, що губить екосистему, менеджер підприємства Дейв Стовер заявив, що на трубу є дозвіл, а завод працює за встановленим стандартам поводженням з відходами.

Уряд Канади вже заявив, що планує взяти ситуацію під контроль, так як всі відходи від риби можна перетворити на добрива.

Тавиш Кемпбел заявив, що сподівається побачити зміни найближчим часом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter