этот материал доступен на русском

Замість російської: до України прибув третій танкер з нафтою для Білорусі

12:54, 24 березня 2020
Енергетика
823 0
Ілюстрація REUTERS

Оператор нафтотранспортної системи України державна компанія «Укртранснафта» почала прийом на Морському нафтовому терміналі «Південний» третього танкера з нафтою сорту Azeri Light обсягом 90 тис. тонн для її подальшого транспортування нафтопроводом «Одеса-Броди» і однією з двох ниток нафтопроводу «Дружба» в напрямку НПЗ Білорусі.

Читайте такожМосква пішла на вчинки Мінську, погодившись збільшити знижку на російську нафту

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Розвантаження нафти сорту Azeri Light обсягом 90 тис. тонн відбувається для її подальшого транспортування з використанням нафтопроводу «Одеса-Броди» і однієї з двох гілок магістрального нафтопроводу «Дружба» до Мозирського НПЗ за маршрутом «Південний» - «Броди» - «Мозир», - сказано в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, раніше «Укртранснафта» вже прийняла два танкери з нафтою на МНТ «Південний». Розвантаження першого танкера завершилася 14 березня, а другого - 17 березня.

Надання послуг з транспортування нафти в Республіку Білорусь здійснюється в рамках угоди між «Укртранснафтою» і BNK (UK) Limited (Великобританія), яка є дочірньою компанією «Білоруської нафтової компанії».

Договір діє до кінця 2020 року і передбачає співпрацю сторін з транспортування нафти з використанням нафтопроводу «Одеса-Броди» і однієї гілки магістрального нафтопроводу «Дружба» до Мозирського НПЗ.

Довідка УНІАН. Компанія «Укртранснафта» є оператором нафтотранспортної системи України, яка включає 18 нафтопроводів загальною довжиною 4569 км, 51 нафтоперекачувальну станцію (НПС), 11 резервуарних парків загальною ємністю 1010 тис. кубометрів. Роботу НПС забезпечують 176 насосних агрегатів загальною потужністю електродвигунів 356,9 тис. кВт.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter