Яресько назвала ключові кроки для стабілізації банківської системи

19:22, 10 лютого 2015
Фінанси
3700 0

Податкова і антикорупційна реформи є ключовими для стабілізації банківської системи, вважає вона

Фото УНИАН

Податкова та антикорупційна реформи є ключовими для стабілізації роботи фінансової і банківської систем України, повідомила міністр фінансів Наталія Яресько в ході виступу на бізнес-форумі в Києві.

Як передає кореспондент УНІАН, за її словами, «фіскальні та антикорупційні реформи є критично важливими для нас у досягненні однієї речі цього року - стабілізації фінансової і банківської системи».

Як сказала Яресько, нестабільність банківського і фінансового секторів української економіки є однією з головних загроз економічному зростанню країни.

«Тільки в разі досягнення успіху в стабілізації фінансової та банківської системи ми зможемо рухатися далі до досягнення потенційного зростання економіки в 2016 році», - зазначила глава Мінфіну.

За словами Яресько, реформи, спрямовані на прогресивне оподаткування та усунення «податкових ям», а також фінансова допомога міжнародних донорів є головними факторами майбутнього зростання економіки.

Читайте такожЄврокомісія планує створити проект моніторингу реформ в Україні

Як повідомляв УНІАН, 31 грудня 2014 року президент України підписав закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням (№1264-1). Верховна Рада ухвалила цей закон 28 грудня. Він передбачає контроль за трансфертним ціноутворенням великих платників податків не тільки за товаропотоки, а й за фінансовими операціями, а також забезпечення контролю у випадках, коли між компанією і кінцевим вигодонабувачем існує ланцюжок контрагентів.

14 жовтня 2014 року Верховна Рада ухвалила Закон "Про Національне антикорупційне бюро України".

12 січня стартував конкурс з обрання директора Антикорупційного бюро. Станом на 6 лютого конкурсна комісія отримала пакети документів від 96 претендентів на цю посаду. Прийом заявок від бажаючих очолити Антикорупційне бюро завершується 11 лютого.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter