этот материал доступен на русском

Нефьодов розраховує на запуск нової Митної служби на початку жовтня

14:11, 09 вересня 2019
Фінанси
1043 0
Нефьодов: якщо президент говорить щось зробити, ми все виконаємо / фото УНІАН

Голова Державної митної служби України (ДМС) Максим Нефьодов розраховує, що уряд на початку жовтня прийме розпорядження, згідно з яким виконання митних функцій Державної фіскальної служби (ДФС) буде покладено на новостворену ДМС і тим самим буде дано старт роботі нового відомства.

Читайте такожНовий Кабмін хоче провести податкову реформу навесні 2020 року

Про це Нефьодов сказав в коментарі УНІАН.

«Так, має бути розпорядження Кабміну (про старт роботи ДМС – УНІАН), але попереду ще багато роботи. Приблизно, це початок жовтня, але ще потрібно стільки пройти: затвердити кошторис, розпорядження про регіональну структуру, типові положення про структурі митниць, а також реєстрація регіональних митниць, переведення мінімум 30% персоналу, ще багато роботи», - повідомив Нефьодов.

Він також зазначив, що всі раніше озвучені доручення президента України Володимира Зеленського щодо запуску в роботу Державної митної служби України до 1 грудня поточного року, впровадження повноцінного механізму «єдиного вікна» на митниці з 1 січня 2020 року, а також ліквідація контрабанди - будуть виконані.

«Ми все виконаємо. Якщо президент говорить щось зробити, ми все виконаємо», - заявив голова Митної служби.

Довідка УНІАН. Кабінет міністрів у грудні 2018 року прийняв рішення реорганізувати Державну фіскальну службу України шляхом поділу її на державні податкову і митну служби.

За підсумками конкурсного відбору голови податкової служби Кабмін 8 травня призначив її керівником Сергія Верланова, який раніше обіймав посаду заступника міністра фінансів України.

Конкурс на посаду голови митної служби з середини квітня поточного року був заблокований рішенням Окружного адміністративного суду Києва за позовом народного депутата з фракції «Блок Петра Порошенко» Андрія Антонищака.

Після розблокування конкурсу 5 липня Кабмін призначив першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Максима Нефьодова керівником Державної митної служби.

У серпні уряд поклав повноваження і виконання функції адміністрування податків з Фіскальної служби на Державну податкову службу, тим самим давши старт роботі нового відомства. Заходи щодо запуску в роботу Державної митної служби тривають.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter