"Укроборонпрому" доручили погасити зарплатні борги на Миколаївському суднобудівному заводі

13:23, 13 грудня 2017
Промисловість
107 0

На сьогоднішній день заарештовано рахунки підприємства, а заборгованість по заробітній платі становить понад 58 мільйонів гривень.

фото news.pn

Уряд доручив керівництву державного концерну "Укроборонпром" погасити заборгованість із виплати заробітних плат працівникам Миколаївського суднобудівного заводу до 25 грудня поточного року.

Читайте такожУкраїна піднялася в рейтингу світових виробників зброї одразу на 7 позицій

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу.

"Я хочу підкреслити, що сьогодні уряд дає доручення керівництву концерну "Укроборонпром" погасити заборгованість заробітної плати працівникам Миколаївського суднобудівного заводу. Це відповідальність керівників концерну, і вони зобов'язані виконати це завдання", - сказав у ході засідання прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Прем'єр зазначив, що за невиконання доручення уряду керівництво концерну будуть очікувати відповідні наслідки.

"До 25 грудня (погасити заборгованість - УНІАН) та проінформувати уряд", - підкреслив Гройсман.

Як повідомляв УНІАН, прем'єр-міністр Володимир Гройсман, відповідаючи на питання депутата у Верховній Раді 17 листопада, пообіцяв звернутися до "Укроборонпрому" щодо виплати зарплат працівникам Миколаївського суднобудівного заводу.

В "Укроборонпромі" 31 жовтня заявили, що Миколаївський суднобудівний завод зупинив роботу через відсутність рішення Кабінету міністрів щодо ракетного крейсера проекту 1164 (серія радянських ракетних крейсерів).

"На сьогоднішній день заарештовано рахунки підприємства, а заборгованість по заробітній платі складає більш 58 мільйонів гривень. Ці борги накопичилися через припинення в лютому 2015 року відшкодування витрат підприємства на утримання крейсера", - повідомили в "Укроборонпромі".

У концерні зазначили, що на розгляд Кабінету міністрів спрямований проект розпорядження, яким передбачається відшкодування підприємству витрат на утримання крейсера, що дозволило б погасити заборгованість по заробітній платі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter