этот материал доступен на русском

В Україні вперше пройде Європейський форум з кругової економіки

14:05, 19 вересня 2019
Різне
216 0
НК

4 жовтня в Києві, за підтримки провідного ЕКОбанку України – Укргазбанку, вперше бізнес, інноватори, державний та недержавний сектор об’єднаються заради впровадження в Україні принципів кругового дизайну, екологічності та відповідального управління ресурсами.

European Circular Economy Forum партнерами якого також виступають UDP Renewables та Посольство Нідерландів в Україні відбудеться у великій залі інноваційного парку Unit.City. Початок о 09:00. Організатори – громадська організація ReThink.

У заході візьмуть участь представники ЄС, Делфтського Технологічного університету, Університету Вахенінхен, Амстердамського Інституту Передових Міських Рішень, співзасновники та управлінці інноваційних компаній та стартапів із західної Європи й України.

Основу Форуму складуть 4 панельні дискусії:

- Circular Cities – екологічні будівлі та дизайн, стале управління ресурсами та мобільністю в містах, гармонійний розвиток районів та агломерацій;

- Circular Fashion – екологізація сфери моди, тотальний конс’юмеризм vs. мінімалізм;

- Circularity in Agri&Food – робота з продовольчими відходами, можливості для переробки органічних відходів та пожнивних рештків;

- Advanced Waste Management Technologies & Logistics – сучасні системи переробки й логістики відходів.

Квитки для студентів, аспірантів, науковців, громадських діячів та держслужбовців є пільговими (від 150 грн).

Інші деталі та участь за посиланням:

www.ecef.in.ua

Акредитація журналістів – rethinkua@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter