interpipesteel.biz

Електросталеплавильний комплекс "Інтерпайп Сталь" міжнародної вертикально інтегрованої трубно-колісної компанії (ТКК) "Інтерпайп" (Дніпро) вимушено зупинив роботу через дефіцит металобрухту, експорт якого за січень-лютий-2023 був збільшений в 3,5 рази – до 24,8 тис.тонн з 7,1 тис. тонн за січень-лютий-2022.

Згідно з прес-релізом, завод "Інтерпайп Сталь" з 16 березня 2023 року призупинив роботу через брак БРУХТУ ЧОРНИХ МЕТАЛІВ, який є основною сировиною для підприємства.

Як повідомив директор заводу Андрій Бібік, завод "Інтерпайп Сталь" пішов у тимчасовий простій з 16 березня через дефіцит металобрухту, який викликаний надзвичайно складною ситуацією із заготівлею брухту в Україні.

Відео дня

"По-перше, вона впала істотно: у низці регіонів процес заготівлі зведений практично до нуля через бойові дії, втрачені потужності з переробки брухту, скоротився і кадровий потенціал галузі. По-друге, експорт брухту б'є історичні рекорди, збільшуючись щомісяця в два рази, що ставить українську металургійну галузь на межу катастрофи", – сказав він.

За словами директора, це позапланова тимчасова зупинка, оскільки підприємство відчуває серйозний дефіцит металобрухту. "Плановий простій у нас був у жовтні, зараз же – позаплановий. Звичайно, за цей час ми проведемо техобслуговування основних агрегатів", – сказав Бібік.

Як повідомив голова правління "Інтерпайп Втормет" Валентин Макаренко, простій металургійного заводу триватиме максимум сім-вісім днів.

"Ситуація складна, але ми працюємо з нашими партнерами-постачальниками брухту, з деякими з них укладаємо довгострокові і стратегічні угоди. Це дозволить забезпечити завод сировиною, підготувати шихту", – зазначив він.

За його словами, ситуація із забезпеченням ломом в 3 декаді березня покращиться, а завод буде перезапущений.

Раніше Українська асоціація вторинних металів ("УАВтормет") повідомила, що експорт металобрухту за 2 міс.-2023 склав 24,8 тис.тонн порівняно з 7,1 тис. тонн за січень-лютий-2022 (зростання в 3,5 рази).

"Інтерпайп" – українська промислова компанія, виробник сталевих труб і залізничної продукції. Продукція компанії поставляється більш ніж в 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2020 році" Інтерпайп " реалізував 662 тис.тонн готової продукції, в тому числі 192 тис. тонн залізничної продукції. Продажі залізничних продуктів здійснюються під брендом KLW.

В "Інтерпайп" працюють 11 тис. співробітників. У 2020 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 2,54 млрд. грн.

У структурі компанії п'ять промислових активів: "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)", "Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)", "Інтерпайп Ніко-Тьюб", "Дніпропетровський Втормет" і електросталеплавильний комплекс "Дніпросталь" під брендом "Інтерпайп Сталь".

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім'ї.