Проект Virobnik.ua, який дає українцям можливість бачити, як, в яких умовах і з чого створюються продукти щоденного споживання, став членом Американської Торгової палати, про це повідомив в ефірі 24 канал.

Як повідомлялося, старт проекту Virobnik.ua відбудеться 19 жовтня.

Українці своїми очима зможуть побачити як створюються продукти споживання, в першу чергу, харчування, які представлені на полицях магазинів по всій країні. Проект вже працює в тестовому режимі. Учасниками Національної ініціативи стали як крафт виробництва, так і інтернаціональні корпорації.

Творці проекту відзначають, що Virobnik.ua не призначає хороших або поганих, водночас, виробників запрошують показати своє виробництво, а українцям подивитися і самим вирішити - купувати чи ні товари.

Ви берете потрібний вам продукт з полиці магазину і просто наводите камеру смартфона на QR-код, перед вами відразу з'являється ролик. Через мить ви дізнаєтеся про продукт достатньо, щоб зробити свій вибір, сказали творці проекту.

Скористатися сервісом можна ще на сайті Virobnik.ua. Тобто робити це можна і зі стаціонарного комп'ютера вже купивши продукт, або плануючи придбати. Американська торгова палата в Україні є частиною торгової палати США. Палата є найстарішою Міжнародною асоціацією України, яка працює з 1992 року.

Будучи неурядовою некомерційною організацією, Палата представляє найбільших інвесторів і міжнародні компанії, що працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування українського бюджету і допомагають українцям реалізувати власний потенціал. 20 комітетів палати представляють всі ключові сектори економіки, серед комітетів:

  • харчова промисловість;
  • охорона здоров'я;
  • інформаційні технології та інші.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram