этот материал доступен на русском

Власник «Київстару» призначив нового керівника

16:03, 13 грудня 2018
Зв'язок
651 0
Ілюстрація REUTERS

Провідний постачальник послуг зв'язку та інтернет-послуг, акціонер компанії «Київстар» - міжнародна група VEON призначила Урсулу Бернс, яка раніше виконувала обов'язки голови компанії, генеральним директором групи на постійній основі.

Читайте такожНовим президентом "Київстару" став генеральний директор Beeline в Казахстані

У повідомленні VEON вказується, що Бернс також залишається головою ради директорів групи.

За словами члена ради директорів VEON Джуліана Хорн-Сміта, призначення пов'язане з успішною операцією, яку провела Бернс, з продажу італійського бізнесу групи за 2,9 мільярда доларів з метою скорочення боргів.

Довідка УНІАН. У березні 2018 року стало відомо, що гендиректор холдингу VEON Жан-Ів Шарльє покидає групу VEON. Урсула Бернс була призначена тимчасово виконуючою обов'язки.

Міжнародна група VEON Ltd (офіс у Нідерландах) є акціонером українського оператора телекомунікацій «Київстар». Акції групи перебувають у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк і Euronext, Амстердам.

У вересні VEON оголосила про завершення угоди з продажу 50% акцій італійської компанії Wind Tre своєму партнеру CK Hutchison Holdings Ltd за 2,9 млрд дол. США, що допоможе групі скоротити заборгованість.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter