Засновник Telegram Павло Дуров відмовився від пропозиції / Ілюстрація REUTERS

Засновник Telegram Павло Дуров відмовився від пропозиції консорціуму західних фондів про інвестиції в компанію.

Про це повідомляє The Bell.

Читайте такожНа тлі ситуації з акаунтами Трампа Telegram став другим за популярністю додатком в США

Потенційні інвестори оцінили всю компанію в $30 млрд. Відзначається, що це перша зовнішня оцінка Telegram, про яку стало відомо за останні кілька років.

За словами співрозмовників видання, йшлося про покупку частки в 5-10% в компанії. Пропозиція була зроблена в кінці минулого тижня, і засновник Telegram вже встиг його відхилити.

Що цьому передувало

Видання The Information повідомляло про те, що Telegram може залучити близько $1 млрд кредиту найближчим часом. У коментарі виданню представник компанії зазначив, що Telegram "розглядає різні варіанти відповідно до своєї ідеї, орієнтованої на конфіденційність, але не буде брати на себе жодних зобов'язань, що передбачають будь-яку форму обов'язкового виходу".

Станом на 12 січня 2021 року месенджер Telegram став другим за кількістю завантажень додатком в США.

Зростання популярності Telegram відбулося на тлі блокування акаунтів президента Дональда Трампа в Facebook і Twitter, а також відключення соцмережі Parler, популярної серед його прихильників.

Крім того, на початку січня 2021 року WhatsApp ввів нову політику конфіденційності, що могло викликати перехід частини користувачів на альтернативні месенджери.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram