Директор Украероруху: "Ми підтримуємо безпеку польотів на високому рівні"

11:33, 21 грудня 2017
Транспорт
90 0

Голова "Украероруху" підкреслив, що на підприємстві створено унікальну Систему управління безпекою польотів, яка входить до п'ятірки кращих СУБП з 48 країн Європейського регіону.

REUTERS

На сьогоднішній день підприємство "Украерорух" посідає одну з лідируючих позицій у рейтингу забезпечення безпеки польотів в Європейському регіоні. Про це в ексклюзивному інтерв'ю розповів директор "Украероруху" Дмитро Бабейчук.

Читайте також"Украерорух": з початком АТО транзитний потенціал України прямує до нуля

"Ми підтримуємо безпеку польотів на високому рівні", - зазначив Бабейчук, підкресливши при цьому, що на підприємстві створено унікальну Систему управління безпекою польотів (СУБП)

"За оцінками Європейської організації з безпеки аеронавігації та Міжнародної організації громадських підприємств аеронавігаційного обслуговування, система "Украероруху" зараз входить до п'ятірки кращих СУБП з 48 країн Європейського регіону", - заявив директор Украероруху.

Бабейчук також нагадав, що "Украерорух" має сертифікати відповідності вимогам безпеки.

"Це сертифікати ISO / IEC 17020: 2001 "Загальні критерії щодо діяльності органів різних типів, що здійснюють інспектування" та стандарту ISO / IEC 17025: 2005 "Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій", - нагадав Бабейчук.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter