этот материал доступен на русском

Вакарчук про можливу коаліцію Слуги народу і Голосу: "потрібно дочекатись остаточних результатів"

21:35, 21 липня 2019
Вибори 2019
2789 0
Фото УНІАН

Голова партії «Голос» Святослав Вакарчук заявив, що до оголошення остаточних результатів парламентських виборів не коментуватиме, чи готова партія увійти до складу коаліції зі «Слугою народу».

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на брифінгу у штабі “Голосу”, відповідаючи на запитання журналістів, чи готовий “Голос” увійти в коаліцію із “Слугою народу”, зважаючи на те, що “Слуга народу”, за даними екзит-полів, не зможе самостійно сформувати більшість у парламенті.

“З першого дня після того, як будуть зрозумілими остаточні результати виборів, маю на увазі офіційні результати від ЦВК, ми готові приступити до розмов з іншими політичними силами, які декларують ті самі принципові питання, які декларуємо ми. Зараз передчасно говорити про будь-які конкретні конфігурації. Потрібно дочекатись остаточних результатів і все предметно обговорити”, - сказав Вакарчук.

Також він заявив, що члени партії «Голос» готові обійняти будь-які посади в органах влади.

Своєю чергою заступник голови партії «Голос» Ярослав Юрчишин зазначив, що за жодних обставин “Голос” не увійде до складу коаліції з проросійськими партіями.

“Ми ніколи не увійдемо в коаліцію з проросійськими силами, які представляють не український інтерес, а інтерес країни-окупанта, як би вони не називалися і за яке б життя вони не виступали”, - сказав він.

Також Юрчишин додав, що “Голос” може увійти в коаліцію “зі старими політиками”, якщо вони оновляться.

«Наступне — це коаліція зі старими політиками. Для того, щоби старі політики змогли увійти у нову коаліцію, вони мають оновитися не формально, прикрившись кількома новими обличчями, а фактично своєю програмою, показавши, що вони готові не оголошувати похід до європейських стандартів, а втілювати все, щоб і в Україні були європейські стандарти життя», - сказав він.

Водночас Юрчишин наголосив, що «Голос» готовий увійти до коаліції з новими політичними силами, «якщо за ними не стоять олігархи, не стоїть корумпований інтерес».

Крім того, Юрчишин не виключив, що “Голос” може увійти до коаліції з партіями “Батьківщина” та “Європейська солідарність”, якщо вони матимуть ті ж самі пріоритети у своїй діяльності, що й “Голос”, - справедливість, реформування роботи парламенту, деолігархізація.

“Порошенко і Тимошенко, якщо зможуть щиро і чесно говорити про деолігархізацію, ми з ними готові вести переговори”, - сказав Юрчишин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter